15 yılı aşan tecrübesiyle AKTU GRUP, faaliyet gösterdiği alanlarda her zaman gelişimi ve başarıyı hedeflemiştir. Yaptığımız işlerin en iyi referans olduğuna inancımız, ülkemizde ve uluslararası platformlarda etkili olmamızı sağlamaktadır.

Grup şirketlerimiz, demiryolu, baraj, tünel, otoyol, liman ve yüksek katlı bina projelerinin yapı, altyapı, geoteknik projelerine öncü bir yaklaşım getirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Aktu Grup, ana hatlarıyla projelerin dizaynı aşamasında alternatif akılcı çözümler üreterek, projenin güvenirliğinden ödün vermeden maliyeti düşürmek için çalışmaktadır. Bu sayede sektöre getirdiği bilimsel bakış açısı ile müşterilerinin rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamaktadır.

Mevcut modern oluşumlar, gelişmeler, trendler, eksiklikler, içsel ve dışsal faktörler, detaylı ve eleştirel bir gözle incelenerek analizler yapılmaktadır. Analizlerin sonucunda oluşturulan metodoloji ve strateji uygulamaya konulmaktadır. Aktu, vizyonu, misyonu ve metodolojisi ile farklılaşan bir kurumdur ve bunu projelerine yansıtmaktadır.

Firmamız, Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, sektörün önde gelen yurtiçi ve yurtdışı firmaları ile prensip ve gizlilik anlaşmaları yapmış ve bu sayede farklı disiplinlerle çalışarak vizyonunu geliştirmeyi amaçlamıştır.

MİSYONUMUZ

  • İşimizde uzmanız
  • Yüksek başarıyı hedefleriz
  • Sorumluluk bilinci ile hareket ederiz
  • İnsiyatif alır ve katkı yaratırız

VİZYONUMUZ

Tarihi tecrübeleri günümüze uyarlayarak, katma değerli ve uzun yıllar fark oluşturacak yapılar oluşturmak
AKTU GRUP